UAB Aš keliauju

Kipras: nuo Troodo kalnų iki Pafoso

Kipras

Keliaudami į Kiprą su audiogidu Guide24/7 turite galimybę pamatyti visą Kipro salos vakarinę dalį. Audiogido maršrutą sudaro 26 įvairiausios lankytinos vietos, kurios nustebins net ir ne kartą šioje šalyje besilankančius keliautojus.

Ko tikėtis šioje kelionėje? Pirmiausia - tai nuostabios Kipro gamtos, kuri mus  taip sužavėjo, kad į maršrutą įtraukėmė net 10 įvairių gamtinių vietų. 3 iš jų ypač patiks mėgstantiems žygius gamtoje, į kuriuos gali leistis ne tik suaugusieji, bet ir vyresnės atžalos. Istoriniam paveldui apžvelgti skyrėme pasakojimus apie Kykkos vienuolyną ir mažus miestelius, kurie įtraukti į UNESCO. O vyndariai supažindins ne tik su savo vyninėmis, bet ir pasiūlys padegustuoti vietinio vyno.

Vakarinėje Kipro dalyje laukia užburiančios kalnų panoramos, tik reikia neskubėti vairuojant kita kelio puse nei įprasta Lietuvoje. Manote, kad tai iššūkis. Patikėkite - vairavimo sąlygos gana geros: asfaltuoti keliai, nemažai nuorodų, o navigacija atveda į maršrute nurodytas vietas. Jei kur kelias siauresnis ar ne asfaltuotas - pastabose prie lankytinos vietos rasite mūsų komentarą.

Kviečiame nusikelti į užburiančią Kipro salą jau dabar ir pasiklausyti keletos maršruto istorijų NEMOKAMAI ČIA.

Panašūs audiogidai

Kipras: nuo Troodo kalnų iki Pafoso
330 km
20.5 val.
Kipras: nuo Troodo kalnų iki Pafoso
330 km
20.5 val.