• Vilniečiai, XX a. pradžioje kūrę Lietuvą

  Su audiogidu Guide 24/7 pažinkite šimtmečio senumo Vilnių, atraskite pastatus ir vietas, kurios siejasi su XX a. pradžios iškiliomis asmenybėmis. Maršrutą sudaro 24 lankytinos vietos, kur gyveno arba istoriškai svarbius sprendimus priėmė to meto Lietuvos kūrėjai. Pasivaikščiojimo metu sužinosite, kas tapo pirmąja masonų ložės nare, kaip susipažino Sofija Kymantaitė su M.K.Čiurlioniu, kaip Gedimino pilį išgelbėjo Jonas Basanavičius ir daug kitų įdomių istorijų.

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Talino senamiesčio paslaptys

  Audiogidas Guide 24/7 pasakoja Talino istoriją nuo viduramžių iki mūsų laikų. Vaikštant po Talino senamiestį vingiuotomis gatvelėmis, "prabyla" senoviniai miesto sienos bokštai, pirklių gildijos, bažnyčios...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Gedimino prospektas: istorija nuo miestiečių daržų iki pagrindinės sostinės gatvės

  Audiogido Guide 24/7 klausytojus kviečiame pasivaikščioti centrine Vilniaus gatve, kurios statybos vyko prieš daugiau nei 150 metų. Vietoj buvusių daržų ir sodų XX a. pradžioje iškilo prabangūs viešbučiai ir restoranai, amatininkų cechai, mokyklos ir bankai. Audiogidas supažindina su 23 vietomis Gedimino prospekte...

  audio-guide-app
audio-guide-app

Keliaukite išmaniai! Kodėl Guide 24/7 – nepakeičiamas kelionėse?

 • Guide 24/7 - lietuviškai kalbantis audiogidas. Tai virtualus kelionių draugas, su kuriuo galėsite keliauti 24 valandas 7 dienas per savaitę!
 • Guide 24/7 programėlėje - audiogidai, kruopščiai suplanuoti maršrutai ir tikslūs žemėlapiai su vietomis, kurias verta pamatyti. Guide 24/7 už keliavimą išmaniai!
 • Keliaukite taip, kaip jums patogu- pamirškite derinimąsi prie gidų ar turistinių grupių. Su Guide 24/7 keliaukite kada norite ir kur norite. Guide 24/7 už galimybes keliauti laisvai!
 • Guide 24/7 padeda laikytis  rekomenduojamos socialinės distancijos. Naudodamiesi audiogidu savo telefone galėsite išvengti turistinių grupių ir žmonių susibūrimų. Guide 24/7 už keliavimą saugiai!

Kaip veikia Guide 24/7?

 • Kiekvienas audiogidas – tai kruopščiai suplanuotas maršrutas, kurį sudaro daugybė tarpusavyje susijusių turistams ir ne tik jiems įdomių vietų. Apie kiekvieną jų audiogide pateikiama plati ir naudinga informacija.
 • Saugiai ir užtikrintai keliauti padeda interaktyvus žemėlapis – programėlė automatiškai nustato jūsų buvimo vietą ir šalia esančias dėmesio vertas lankytinas vietas. Rezultatas – su Guide 24/7 žemėlapiu niekada nepasimesite ir nesigailėsite praleidę tai, ką iš tikrųjų verta pamatyti!
 • Patys pasirinkite ką norite matyti – pagal jūsų pomėgius ir poreikius žemėlapyje pasirinkite tas vietas, kurias norite aplankyti. Audiogide lankytinos vietos suskirstytos pagal temas: archeologija, istorija, gamta, degustacija ir t t.
 • Keliaukite išmaniai ir užtikrintai – Guide 24/7 veikia net ir ten, kur nėra interneto ryšio.
audio-guide-app
audio-guide-app

Kaip įsigyti Guide 24/7?

Tai padaryti labai paprasta. Jums tik reikia:

 1. Pasirinkti norimą audiogidą svetainėje arba mobiliojoje programėlėje ir už jį sumokėti.
 2. Sumokėjus, į jūsų nurodytą elektroninį paštą, bus atsiųstas kodas. Jį įveskite į programėlę Guide24/7 prie pasirinkto audiogido.
 3. Jūs jau galite naudotis audiogidu. Atrakintas audiogidas galioja 30 dienų.