• Talino senamiesčio paslaptys

  Audiogidas Guide 24/7 pasakoja Talino istoriją nuo viduramžių iki mūsų laikų. Vaikštant po Talino senamiestį vingiuotomis gatvelėmis, "prabyla" senoviniai miesto sienos bokštai, pirklių gildijos, bažnyčios...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Madeira - unikalios gamtos sala

  Audiogidas Guide24/7 kviečia pakeliauti po Portugalijos salą Madeirą, kuri pasižymi unikalia gamta. Maršrutą sudaro daugiau nei 40 pačių įvairiausių lankytinų vietų: autentiški miesteliai, paplūdimiai, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Rygos senamiesčio paslaptys

  Kartu su audiogidu Guide 24/7 kviečiame pasivaikščioti po Rygą. Greičiausiai daugelis lankėtės Rygoje, tačiau ar žinote, kad niekuo neišsiskiriančioje Alberto aikštėje už dabartinio „Avalon“ viešbučio, daugiau nei prieš 800 metų buvo įsikūręs lyvių kaimas ir senovinis uostas...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Prancūzijos Žydroji pakrantė

  Audiogidas guide 24/7 kviečia pakeliauti po Prancūzijos Rivjerą. Daugeliui turbūt girdėti miestų pavadinimai Nica, Monakas, Monte Karlas kelia asociacijas su prabangiomis jachtomis, vilomis, ištaigingais viešbučiais, Kanų kino festivaliu...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Prancūzijos lobis Provansas

  Provanso regionas – vienas įdomiausių regionų Prancūzijoje. Čia galime pamatyti unikalius miestelius, senovines viduramžių pilis, levandų laukus, senųjų parfumerių namus. Šio regiono įdomiausiais vietas padės atrasti audiogidas Guide 24/7.

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
audio-guide-app

Keliaukite išmaniai! Kodėl Guide 24/7 – nepakeičiamas kelionėse?

 • Guide 24/7 - lietuviškai kalbantis audiogidas. Tai išmanusis kelionių gidas su kuriuo galėsite keliauti 24 valandas 7 dienas per savaitę!
 • Guide 24/7 mobilioje programėlėje - lietuviškai įgarsinti maršrutai, keliaujant pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu bei tikslūs žemėlapiai su vietomis, kurias verta pamatyti. Guide 24/7- už keliavimą išmaniai!
 • Keliaukite taip, kaip jums patogu- pamirškite derinimąsi prie turistinių grupių ar gidų. Su mobiliąja programėle Guide 24/7 keliaukite kada ir kur norite. Guide 24/7- už galimybę keliauti laisvai!
 • Guide 24/7 padeda laikytis rekomenduojamos socialinės distancijos. Naudodamiesi audiogidu savo telefone, galėsite išvengti turistinių grupių ar žmonių susibūrimų. Guide 24/7- už keliavimą saugiai!
Edinburgas. Paminklas šuneliui Boby
00:00 / 00:00
Edinburgas. Paminklas šuneliui Boby

Kaip veikia mobilioji programėlė Guide 24/7?

 • Kiekvienas audiogidas – tai kruopščiai suplanuotas ir išbandytas maršrutas, kurį sudaro daugybė tarpusavyje susijusių įdomių vietų. Apie kiekvieną lankytiną vietą audiogide išgirsite pasakojimą, kurį papildo rašytinė bei naudinga informacija.
 • Keliauti padeda interaktyvus žemėlapis – programėlė automatiškai nustato jūsų buvimo vietą ir šalia esančias  lankytinas vietas. Todėl su Guide 24/7 programėle niekada nepraleisite tai, ką iš tiesų verta pamatyti!
 • Patys pasirinkite, ką norite pamatyti - programėlėje lankytinos vietos suskirstytos pagal temas: archeologija, istorija, gamta, degustacija ir kita. Pagal savo pomėgius ir poreikius žemėlapyje išsirinksite tas vietas, kurias norite aplankyti.
 • Keliaukite išmaniai ir užtikrintai– Guide 24/7 veikia net ir ten, kur nėra interneto ryšio. Tik prieš naudojantis audiogidu, nepamirškite jį atsisiųsti iš programėlės. Išbandykite nemokamai mobiliąją programėlę Guide 24/7:
apple logo android logo
audio-guide-app
audio-guide-app

Kaip įsigyti audiogidą iš Guide 24/7?

 1. Tai padaryti labai paprasta: reikia atsisiųsti programėlę Guide 24/7 iš App Store arba Google Play parduotuvių, pasirinkti norimą audiogidą ir už jį sumokėti Guide 24/7 mobilioje programėlėje.
 2.  Audiogidą galite įsigyti ir svetainėje Guide 24/7. Po apmokėjimo, nurodytu elektroniniu paštu, atsiunčiamas audiogido kupono kodas. Mobilioje programėlėje Guide 24/7 prie nusipirkto audiogido į laukelį "Atrakinkite audiogidą" įvedate kupono kodą. Šaunu! Jau galite naudotis audiogidu programėlėje Guide 24/7!
 3. Audiogidas Guide 24/7- puiki dovana artimiesiems ar draugams. Norimą audiogidą pirkite svetainėje Guide 24/7 ir padovanokite audiogido kupono kodą.
 4. Turime gerą naujieną! Išbandykite nemokamą audiogidą, kurį rasite mobilioje programėlėje Guide 24/7
apple logo android logo