UAB Aš keliauju

Prancūzijos žydroji pakrantė: Nica, Monakas, Kanai

Prancūzija

Leiskitės į romantikos ir atradimų kupiną kelionę po Prancūzijos Žydrąją pakrantę. Šiame maršrute rasite net 48 lankytinas vietas: miesteliai, istorinės vietos, parkai, parfumerijos namai – viską net sunku nupasakoti – reikia pamatyti.

Daugeliui išgirdus Nicos, Monako ar Kanų pavadinimus, prieš akis iškyla prabangios jachtos, ištaigingi viešbučiai, „Tarptautinis Kanų kino festivalis“ ar „Formulė-1“ lenktynės. Bet Côte d’Azur – tai ne tik spindinti prabanga. Tai ir istorinės vietos, išlikusi Art deco bei Belle epoque architektūra, žavūs gamtos kampeliai bei žydra jūra.

Prancūzijos Rivjeroje keliautoją pasitinka kvapą gniaužiančios Ezė miestelio panoramos, Monte Karlo prabangos spindesys, Nicos promenada bei Kanų žavesys. O kur dar laukiantys parfumerijos atradimai Grase ar Nicos konditerių šedevrai. Keliaudami po Prancūzijos Rivjerą atrasite daug įdomių vietų, kurias apjungia  mūsų sukurtas kelionės maršrutas.

Norint keliauti Žydrojoje Pakrantėje net nereikia nuomuotis automobilio. Čia puikiai išvystytas susisiekimas traukiniais, kuris leidžia keliautojui pasiekti net ir mažus, išlaikiusius savitumą, miestelius. Be to, važiuojant traukiniu, galima gėrėtis Viduržemio jūros pakrantės panorama.

Atraskite, paragaukite, patirkite ar net užuoskite – išmanus kelionių gidas po Prancūzijos Žydrąją pakrantę ir Provansą leis keliauti be vargo. Atsisiuntę programėlę, vos kelių mygtukų paspaudimu pasieksite lietuviškai įgarsintą informaciją apie lankytinas vietas bei maršruto žemėlapį.

Maršruto autorės: Dovilė Sutkuvienė, Inesa Daujotienė. Informaciją kopijuoti, platinti be autorių sutikimo draudžiama.

Panašūs audiogidai

Prancūzijos žydroji pakrantė: Nica, Monakas, Kanai
Prancūzijos žydroji pakrantė: Nica, Monakas, Kanai