UAB Aš keliauju

Rygos senamiesčio paslaptys

Latvija

Pasivaikščiokite po Rygą ir susipažinkite su jos apylinkėmis! Greičiausiai daugelis lankėtės Rygoje, tačiau ar žinote, kad niekuo neišsiskiriančioje Alberto aikštėje už dabartinio „Avalon“ viešbučio, daugiau nei prieš 800 metų buvo įsikūręs lyvių kaimas? Čia gyvavo ir senovinis uostas, kur išsilaipino Rygos įkūrėjo – vyskupo Alberto kariauna. Manoma, kad būtent nuo šios vietos ir prasidėjo Rygos miestas.

Pasiklausykite netikėtų audiogido istorijų, kodėl švedų kareiviai sau vartus į miestą pasidarė, kaip Šv. Petro bažnyčios bokštas sugriuvo, kodėl Rygos bažnyčių stogus puošia gaidžiai ir ką veikė Rygoje LDK valdovas Vytautas. Dar viena istorija susijusi su garsiu personažu Šerloku Homsu. Daugiau nei 25 lankytinos vietos Rygoje Guide 24/7 programėlėje. 

O kad būtų dar linksmiau, kviečiame į keliones su vaikais po pasaulį! Išmanus kelionių gidas po Rygą Guide 24/7 siūlo net keletą vietų, kurios, atostogas su šeima padarys dar įdomesnes. Tiesa, kelionė į Rygą su mūsų kelionių gidu puikiai tinka tiek turistaujant su šeima, tiek su draugais, mylimaisiais ar solo keliautojams. Lankytinos vietos „universalios“, pritaikytos tiek dideliems, tiek mažiems! 

Pasivaikščioti po Rygos senamiestį rekomenduojame pėsčiomis, nes su dviračiu bus sunku dėl grindinio specifikos. Kelionei po Rygos apylinkes prireiks automobilio, traukinio ar dviračio – priklauso nuo to, kiek toli nuo Rygos ketinate keliauti. Šią informaciją rasite prie kiekvienos maršruto lankytinos vietos. Linkime prasmingo ir įdomaus pasivaikščiojimo po Rygą bei smagių potyrių!

Maršruto autorės: Vilija Malinauskaitė, Inesa Daujotienė. Informaciją kopijuoti, platinti be autorių sutikimo draudžiama.

Rygos senamiesčio paslaptys
Rygos senamiesčio paslaptys