UAB Aš keliauju

Škotija - pilių, ežerų ir legendų kraštas

Škotija

Keliaukite po legendomis apipintą Škotiją! Maršrutą sudaro 40 skirtingos lankytinos vietos Škotijoje: senovinės pilys, nuostabi gamta, muziejai, istorinės vietos. Į maršrutą įtrauktos tokios patirtys, kaip apsilankymas tikroje angliškoje arbatinėje, viskio darykloje. Kelionės metu pamatysite daugelį iki mūsų laikų išlikusių pilių, kurias gaubia paslaptys – sakoma, kad jose gyvena vaiduokliai... Išmanus kelionių gidas po Škotiją Guide 24/7 Jums papasakos kartais  liūdnas, neįtikėtinas, o kartais linksmas istorijas. Keliaujant maršrutu aplankysite istorinius miestus: Dunfermliną, Culross, Stirlingą, Glazgą ir dar daug įvairių įdomių vietų, susijusių su Škotijos istorija. Maršrutas puikiai tinka tiek pirmą kartą keliaujantiems šalyje, tiek grįžtantiems ir norintiems Škotiją atrasti iš naujo. Tiesa, geriausiai kraštą pažinti padės kelionė automobiliu.

Škotijoje daug vietų, kurias verta pamatyti, kuriose verta apsilankyti bei paragauti. Paklausite: o pasakojimai apie vaiduoklius? Išties, legendų ir pasakojimų apie mistines būtybes šioje šalyje netrūksta. Škotijoje nerasime pilies, kuri neturėtų įdomios istorijos, kartais ir su šiurpiais faktais, o klausytojui tik belieka tikėti tuo ką išgirdo arba… netikėti.

Kelionės į Škotiją rekomenduojamos nuo balandžio iki spalio mėnesio. Tuomet saulutė dovanoja daug šiltų dienų, o gamta vis puošiasi skirtingomis spalvomis.

Maršruto autorė: Inesa Daujotienė. Informaciją kopijuoti, platinti be autorės sutikimo draudžiama.

Panašūs audiogidai

Škotija - pilių, ežerų ir legendų kraštas
Škotija - pilių, ežerų ir legendų kraštas