UAB Aš keliauju

Talino senamiesčio paslaptys

Estija

Audiogidas Guide 24/7 pasakoja Estijos sostinės – Talino miesto istoriją nuo viduramžių iki mūsų laikų. Talinas pakeri keliautoją viduramžių architektūra ir istorijomis. Vaikštant po Talino senamiestį, vingiuotomis gatvelėmis, prakalbiname senovinius miesto sienos bokštus, pastatus, pirklių gildijas, bažnyčias. Neįtikėtini nutikimai apie vaiduoklius, viduramžių papročius ir tradicijas atsiskleidžia 38 vietose, kurias aplankysite. Ir kiekvieną jų turi istoriją. Sužinosite, kodėl prasikaltę pirkliai mokėjo baudas žvakėmis, marcipanai buvo parduodami tik vaistinėse, o benames kates miestelėnai mesdavo į šulinį. Pasivaikščiojimas po Talino senamiestį su audiogidu Guide 24/7 padės įminti daugybę šio unikalaus miesto paslapčių.

Kelionės po Baltijos šalių sostines jau tapo ilgųjų savaitgalių tradicija. Aplankykite ne tik Taliną, bet ir Rygą. Ypatingi pasivaikščiojimai senamiesčių gatvelėmis ir pramogos visai šeima – tobulų atostogų receptas. Juk nereikia niekur skubėt – galite atsipalaiduoti, kelionių gidas su tavimi visada kišenėje. 

Maršruto autorės: Vilija Malinauskaitė, Inesa Daujotienė. Informaciją kopijuoti, platinti be autorių sutikimo draudžiama.

Talino senamiesčio paslaptys
Talino senamiesčio paslaptys