UAB Aš keliauju

Vakarinė Kreta: nuo Retimno iki Balos

Graikija

Kviečiame pažinti didžiausią Graikijos saląSalos istorija apipinta graikų mitologija, bet norime pasiūlyti ne tik istorines vietas – jas papildo jaukūs tradiciniai kaimeliai, gamtos ozės, žavūs paplūdimiai. O maisto mylėtojus išmanus audiogidas kviečia degustacijai į alyvuogių ūkius bei vynines.

Kelionės į Kretą dažnai piešia galvoje tokį kraštovaizdį: vingiuotas, vietomis siaurokas, kelias, pakrantės panoramos, kviečiančios pagauti gerą „selfį“, vietinės tavernos, siūlančios išgerti frappe ar paragauti autentiško maisto – tai dalykai, nulemiantys lėtą keliavimo tempą.  

Kreta – didžiausia sala Dodekaneso salyne, todėl atstumas nuo rytinės iki vakarinės pakrantės čia nemažas. Populiari frazė, keliaujant po šią Graikijos salą: „atstumas Kretoje matuojamas ne kilometrais, o valandomis“. Jei atostogaujate vakarinėje salos dalyje, o norite pamatyti rytinę, teks užsisakyti papildomą nakvynę rytinėje dalyje ir įsigyti audiogidą po Rytinę Kretą (ar atvirkščiai).  

Jei sala patiks, kad spėtumėte viską pamatyti, galėsite į šią salą grįžti kad ir kasmet, nes kelionės į Kretą iš Lietuvos organizuojamos kiekvieną atostogų sezoną. Su audiogidu aplankykite Retimną, Chaniją. O toliau kelionė Kretoje galėtų tęstis pro alyvmedžių giraites, po vaizdingus miestelius, sustojant alyvuogių aliejaus, medaus ar vyno ūkiuose, aplankant vienuolynus,  gražius paplūdimius. Patirkite, ragaukite, kolekcionuokite įspūdžius Graikijos salose, Kretoje ar net Rode!

Maršruto autorė: Inesa Daujotienė. Informaciją kopijuoti, platinti be autorės sutikimo draudžiama.

Panašūs audiogidai

Vakarinė Kreta: nuo Retimno iki Balos
280 km
20 val.
Vakarinė Kreta: nuo Retimno iki Balos
280 km
20 val.