• Madeira- unikalios gamtos sala

  Audiogidas Guide24/7 kviečia pakeliauti po Portugalijos salą Madeirą, kuri pasižymi unikalia gamta.

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Kretos salos atradimai

  Kartu su audiogidu Guide 24/7 kviečiame pažinti didžiausią Graikijos salą - Kretą ir aplankyti pačias patraukliausias salos vietas. Maršrutą sudaro daugiau nei 70 lankytinų vietų, kelionės įspūdžius papildo degustacija alyvuogių, vyndarystės ūkiuose, žygis po Samarijos tarpeklį, išvykos į kitas Graikijos salas...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Škotija- pilių, ežerų ir legendų kraštas

  Audiogidas Guide24/7 keliauja su Jumis po legendomis apipintą Škotiją. Maršrutą sudaro net 100 skirtingų lankytinų vietų: senovinės pilys, nuostabi gamta, muziejai, istorinės vietos. Išgirsite daug įdomių, o kartais ir šiurpių istorijų. Keliausite ir škotiško viskio keliu, išbandysite autentišką virtuvę...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Žydrasis krantas ir Provansas

  Audiogidas Guide 24/7 kviečia pakeliauti po Prancūzijos Rivjerą ir Provanso regioną. Nica, Monakas, Kanai daugeliui asocijuojasi su prabanga, bet norime supažindinti ir parodyti kitą miestų veidą: jų istoriją, architektūrą, tradicinę virtuvę. Provanso regionas ne tik žydinčių levandų laukai. Tai autentiški miesteliai, pilys, parfumeriai, žymūs meninkai ir jų gyvenimo istorijos...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Kipro salos atradimai

  Keliaudami į Kiprą su audiogidu Guide24/7 turite galimybę pamatyti visą Kipro salą - nuo rytinės iki vakarinės pakrantės, salos centre iškilusius Trodos kalnus ir užsukti į salos sostinę Nikosiją. Audiogido maršrutą sudaro per 50 įvairiausių lankytinų vietų, kurios nustebins ir ne kartą šioje šalyje apsilankusius keliautojus.

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Vilniečiai, XX a. pradžioje kūrę Lietuvą

  Su audiogidu Guide 24/7 pažinkite šimtmečio senumo Vilnių, atraskite pastatus ir vietas, kurios siejasi su XX a. pradžios iškiliomis asmenybėmis. Maršrutą sudaro 24 lankytinos vietos, kur gyveno arba istoriškai svarbius sprendimus priėmė to meto Lietuvos kūrėjai. Pasivaikščiojimo metu sužinosite, kas tapo pirmąja masonų ložės nare, kaip susipažino Sofija Kymantaitė su M.K.Čiurlioniu, kaip Gedimino pilį išgelbėjo Jonas Basanavičius ir daug kitų įdomių istorijų.

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Rodo salos atradimai

  Lesikitės į nepaprastą kelionę su audiogidu Guide 24/7. Viduramžių dvasia alsuojantis Rodo senamiestis, išlikęs antikinis Lindoso miesto akropolis, ramybe dvelkinantys vienuolynai - tai tik viena iš sudedamųjų maršruto po salą. Audiogidą Guide 24/7 po Rodą sudaro daugiau nei 50 lankytinų vietų, kurias verta pamatyti.

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • XX a. Kauno kūrėjų takais

  Audiogidas Guide 24/7 kviečia pamatyti, kur gyveno Lietuvos politinis bei kultūrinis elitas XX a. pradžioje atvykęs į laikinąją sostinę iš užimto Vilniaus. Aplankysite 25 vietas ir išgirsite įdomias istorijas. Ar žinote kodėl Jono Vileišio name įsikūrė Amerikos ambasada, kodėl latvis architektas sukūrė svarbius miestui pastatus. Ar girdėjote istoriją kaip merginos kovojo dėl Vinco Mykolaičio- Putino dėmesio?

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Gedimino prospekto istorija nuo miestiečių daržų

  Audiogido Guide 24/7 klausytojus kviečiame pasivaikščioti centrine Vilniaus gatve, kurios statybos vyko prieš daugiau nei 150 metų. Vietoj buvusių daržų ir sodų XX a. pradžioje iškilo prabangūs viešbučiai ir restoranai, amatininkų cechai, mokyklos ir bankai. Audiogidas supažindina su 23 vietomis Gedimino prospekte. Atrasite šieno ir malkų aikštę, sužinosite, kur buvo gražiausi miesto viešbučiai, išgirsite kodėl toks kuklus Lietuvos Vyriausybės pastatas ir daug kitų įdomių istorijų...

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
 • Maljorkos salos atradimai

  Guide 24/7 audiogidas padės atrasti Maljorkos vietas apie kurias nežino ar jų nepastebi keliautojai. Maršrutas apima visą salą, jį sudaro daugiau nei 100 lankytinų vietų, kurios labai įvairios. Guide 24/7 nori parodyti keliautojui kitokią - ne turistinę Maljorką, kurioje gyva ispaniška dvasia ir tradicijos.

  Spausk čia ir sužinok!

  audio-guide-app
audio-guide-app

Keliaukite išmaniai! Kodėl Guide 24/7 – nepakeičiamas kelionėse?

 • Guide 24/7 - lietuviškai kalbantis audiogidas. Tai virtualus kelionių draugas, su kuriuo galėsite keliauti 24 valandas 7 dienas per savaitę!
 • Guide 24/7 programėlėje - audiogidai, kruopščiai suplanuoti maršrutai ir tikslūs žemėlapiai su vietomis, kurias verta pamatyti. Guide 24/7 už keliavimą išmaniai!
 • Keliaukite taip, kaip jums patogu- pamirškite derinimąsi prie gidų ar turistinių grupių. Su Guide 24/7 keliaukite kada norite ir kur norite. Guide 24/7 už galimybes keliauti laisvai!
 • Guide 24/7 padeda laikytis  rekomenduojamos socialinės distancijos. Naudodamiesi audiogidu savo telefone galėsite išvengti turistinių grupių ir žmonių susibūrimų. Guide 24/7 už keliavimą saugiai!

Kaip veikia Guide 24/7?

 • Kiekvienas audiogidas – tai kruopščiai suplanuotas maršrutas, kurį sudaro daugybė tarpusavyje susijusių turistams ir ne tik jiems įdomių vietų. Apie kiekvieną jų audiogide pateikiama plati ir naudinga informacija.
 • Saugiai ir užtikrintai keliauti padeda interaktyvus žemėlapis – programėlė automatiškai nustato jūsų buvimo vietą ir šalia esančias dėmesio vertas lankytinas vietas. Rezultatas – su Guide 24/7 žemėlapiu niekada nepasimesite ir nesigailėsite praleidę tai, ką iš tikrųjų verta pamatyti!
 • Patys pasirinkite ką norite matyti – pagal jūsų pomėgius ir poreikius žemėlapyje pasirinkite tas vietas, kurias norite aplankyti. Audiogide lankytinos vietos suskirstytos pagal temas: archeologija, istorija, gamta, degustacija ir t t.
 • Keliaukite išmaniai ir užtikrintai – Guide 24/7 veikia net ir ten, kur nėra interneto ryšio.
audio-guide-app
audio-guide-app

Kaip įsigyti Guide 24/7?

Tai padaryti labai paprasta. Jums tik reikia:

 1. Pasirinkti norimą audiogidą svetainėje arba mobiliojoje programėlėje ir už jį sumokėti.
 2. Sumokėjus, į jūsų nurodytą elektroninį paštą, bus atsiųstas kodas. Jį įveskite į programėlę Guide24/7 prie pasirinkto audiogido.
 3. Jūs jau galite naudotis audiogidu. Atrakintas audiogidas galioja 30 dienų.